O mnie

Cześć!

Nazywam się Monika Wojciechowska-Boruta. Mam 26 lat i mieszkam w Warszawie. Przez 8 lat pracowałam w dziale finansowym dużej korporacji. Jednak od marca 2018 postanowiłam zmienić swoje życie. Skoczyłam na głęboką wodę i zaczęłam utrzymywać się wyłącznie z blogowania.

Tworzeniem stron internetowych zajmuje się od lat. Pierwszą stronę tematyczną z sukcesem zaczęłam prowadzić jeszcze w liceum. Potem powstawały kolejne. Wiele stron stworzyłam dla moich znajomych, którzy otwierali własne biznesy. Potem metodą polecenia, trafiali do mnie kolejni klienci. Blogowanie i tworzenie stron jest teraz moją codziennością. Z powodzeniem prowadzę lifestylowego bloga – MonikaPisze.pl oraz stronę o nowinkach z branży technologii – Technologiczna.pl. Oba blogi są odwiedzane przez setki tysięcy czytelników rocznie. Obecnie pracuję nad nowym blogiem skierowanym do miłośników biegania – Wybiegani.pl. Poza tym, na swoim koncie mam wielu zadowolonych klientów, którym pomagałam przy rozwijaniu ich miejsca w sieci.

Doradzam też przy prowadzeniu własnego biznesu. Pamiętam jak kilka lat temu otwieraliśmy naszą pierwszą firmę. Ilość pytań, na które nie mogłam znaleźć odpowiedzi pozwoliłaby na spisanie wielkiej książki. W końcu udało mi się zdobyć całą niezbędną wiedzę. Jak? Metodą prób i błędów oraz czytania ustaw i porad w internecie. Otwieranie i prowadzenie działalności gospodarczej nie ma teraz przede mną tajemnic.

Dodatkowo interesuję się jeszcze finansami osobistymi. Kurs księgowości, praca w dziale finansowym i prowadzenie własnej firmy pozwoliły mi na rozwijanie wiedzy w zakresie zarządzania finansami. Ucząc się jak prowadzić domowy budżet i oszczędzać pieniądze skończyłam nie jeden kurs. Przeczytałam też większość książek mówiących o oszczędzaniu.

Na tym blogu będę dzielić się z Tobą całą moją wiedzą i tajnikami z branży, które mam nadzieję pomogą Ci odnieść sukces.